ДНЗ Казка Семенівської СР МР ЗО

Виховна робота

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.

Малюки  завжди з нетерпінням очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, – навіть різки.

Така казка завітала і в наш ДНЗ «Казка». Всі вихованці  дитячого садочка з великим хвилюванням очікували на свято Миколая. І ось настав цей довгожданий момент.

До дітлахів на свято завітали шановні гості: Бандура Миколай Пилипович – директор ТОВ «Енергія», голова Семенівської СР МР ЗО Єрмоленко Андрії  Віталійович та колектив Семенівського будинку культури. На свято були запрошені діти усіх вікових груп, які задоволенням переглянули святкову програму «Святий Миколай до дітей завітав». Дошкільнята показали цікаве дійство: співали про зиму і Святого Миколая, розповідали вірші. Малюки у віршах та піснях попрохали у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.   Діти познайомилися з історією виникнення цього свята, дізналися багато цікавого про Миколая Чудотворця, який прославився у народі своїми добрими справами і піклуванням про дітей.

Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали  всі присутні на святі. Ця подія залишить приємні спогади у пам’яті вихованців та гостей свята на довгий час.

Результатом такого свята був веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти і любові.

В ролі головного «Миколая» - виступив Бандура Миколай Пилипович, який подарував дітям солодкі подаруночки, і  побажав дітям щоб вони були здорові, слухняні, побільше посмішок та радості, щоб в їхніх домівках завжди лунав сміх, щоб кожного року вони отримували подаруночки від Святого Миколая та збувалися всі їхні бажання.